KOSTIANTYN HERBIN, co-founder, educator, hairstylist HERMAN AHAFONTSEV, co-founder, educator, hairstylist ANNA LEVYTSKA, co-founder, educator, hairstylist

O Nas

Qi Academy, oficjalnie pojawiła się w marcu 2020 roku, ale praca nad jej stworzeniem zaczęła się jeszcze w 2015 i od tego czasu intensywność pracy zespołu tylko wzrasta. Trzech młodych fryzjerów z ambicjami zaczęło dzieło swojego życia i czerpiąc inspiracji od ludzi i natury, zaczęli przekazywać wiedze i doświadczenie innym. Qi (w wymowie japońskiej „ki”) - energia życiowa w filozofii chińskiej i japońskiej, która jest mocno związana z siłami życiowymi natury i człowieka. Qi przenika cały Wszechświat, stanowiąc podstawę, z której tworzy się materia.

Wierząc w materialne właściwości energii, skupiamy się na pozytywnym nastawieniem do życia i pracy. Każde zdarzenie może być interpretowane na wiele sposobów, ale najważniejsze jest to, jak na nie reagujesz.

Our team

Trzymamy się przekonania, że możesz poczuć szczęście dopiero wtedy, gdy ludzie wokół ciebie również je poczują. Służenie innym może ci pomóc w osiągnięciu własnego szczęścia. Zbieramy wokół siebie utalentowanych i ambitnych ludzi, którzy tworzą niesamowity Qi team, aby razem osiągnąć więcej. W każdej współpracy stawiamy na długotrwałą relację, a pracując z najlepszymi sam stajesz się najlepszym.

Przygotowując się do każdego szkolenia stawiamy sobie najważniejszy cel – udoskonalenie każdej poszczególnej osoby, zarówno jak i nas samych. Od samego początku zrozumieliśmy, że fryzjerstwo – to jest praca, w której nigdy nie możesz powiedzieć sobie - teraz to wiem wszystko. Zauważyliśmy jedną formule jak w biznesie tak i w życiu – kiedy robisz dobro dla innych – robisz dobro dla siebie – tak żyjemy, pracujemy i propagujemy daną teorie.